top of page
stažený soubor (2)_edited.jpg

BAZÉN

RELAX-MINI

Bazén v provedení RELAX-MINI je ideálním řešením pro menší zahradu, kde je kladen důraz na design a prostorovou nenáročnost. Stejně tak jako vířivou vanu, lze takovýto bazén umístit a zakomponovat do terasy u domu. Mini bazén je skvělým doplňkem zahrady, který můžete umístit prakticky kamkoliv. Takto si na své vlastní zahradě vytvoříte oázu klidu a pohody, do které se vždy budete s radostí vracet.

Nejčastější důvod proč se zákazníci uchylují právě k variantě RELAX-MINI je její prostorová nenáročnost. Bazén ve zmenšeném provedení v sobě kloubí funkčnost standardního bazénu a design, tak jak jej vidíme u vířivých van. 

Bazén RELAX-MINI, může být stejně tak jako bazén klasických rozměrů, osazen protiproudem, světly, masážními tryskami, chrliči vody, přelivovým lemem a mnoha dalšími prvky.

Nejčastějším tvary bazénů RELAX-MINI, jsou čtverec a obdelník. Samozřejmě, fantazii se meze nekladou a proto jsme již na zakázku vyráběli i bazény ve tvaru, ledvinky, kapky, oválu, spirály a mnoho jiných.  

Bazén může být osazen různými odpočinkovými prvky např: Vyvýšeným pódiem, schodištěm pokrývající celou šíři bazénu, sedací lavicí, nebo sníženými masážními zónami.

bottom of page