Ondřej_Pavlačík_fotograf_architektury___designu-1-8.jpg

Nerezové

Luxusní nerezové bazény:

Zakázková a sériová výroba luxusních nerezových bazénů, které díky své výrobní technologii dokonale filtrují vodu a nevyžadují energetickou náročnost.

VYBERTE SI SVŮJ VÝJIMEČNÝ NEREZOVÝ BAZÉN A ZAČNĚTE RELAXOVAT U VÁS DOMA.


Naše nerezové bazény jsou výjimečné pro svůj jedinečný design a luxusní zpracování. Naše bazény vám poskytnou nejen každodenní relax, ale poslouží i jako jedinečný doplněk vašeho domu.

VYRÁBÍME BAZÉNY S PŘELIVEM O ROZMĚRECH:

Šířka: 2 – 4m

Délka: 3 – 12m

Hloubka: 1.3 – 1.5m

MATERIÁL PRO VÝROBU POUŽÍVÁME NEREZ 1.4404 AISI316L ČSN17349

Čistota
Díky svému výrobnímu materiálu je povrch nerezového bazénu antibakteriální a jeho údržba je také jednoduchá.

Konstrukční flexibilita
Lze zkonstruovat na těžko přístupný terén i přes stavební nepřipravenost lze zkonstruovat v jakýchkoliv délkách a hloubkách.

Luxusní design
Díky jedinečnému zpracování a luxusnímu designu vám naše nerezové bazény poskytnou nejen každodenní relax, ale poslouží i jako jedinečný doplněk vašeho domu.

Dokonalá cirkulace
Díky své jedinečné výrobní technologii dokonale filtruje vodu a při procesu filtrace nezanechává tak zvaně slepá místa. Voda je dokonale čistá.

Úsporný provoz
Provoz je z větší části autonomní a nevyžaduje energetickou náročnost. Provoz je maximálně úsporný.

Odolnost
Díky profesionálnímu provedeni vznikají naše bazény dokonalou těsností a vynikají dokonalá odolností vůči vnějším vlivům, nerezový povrch je velice pevný a odolává mechanickému poškození.

PRINCIP
Voda, která je obsažena v celé výšce bazénu samovolně přetéká přes okraj a skrz přelivovou mřížku až do akumulační nádrže, kde se odsává pomocí cirkulačního čerpadla do před-filtru a poté do filtrační nádoby, kde dojde k úplnému vyčištění. Poté se dokonale vyčištěná voda vrací přes trysky u dna zpět do bazénu.

PROČ BAZÉN OD NÁS
Máme mnohaleté zkušenosti s výrobou nerezových přelivových bazénů a jsme odborníky ve svém oboru, kterým je kovovýroba. Naše realizace jsou vizitkou.

PŘEPRAVA A UMÍSTĚNÍ
V podstatě není místo kam bychom váš nový nerezový bazén nedopravili. Dle vašich požadavků bazén usadíme na své místo. Pokud je potřeba využijeme jakékoli dostupné techniky a bazén usadíme i nato nejnáročnější místo. Jsme tu pro Vás proto nás neváhejte kontaktovat s jakýmkoliv dotazem.