Ondřej_Pavlačík_fotograf_architektury___designu-1-8.jpg

Nerezové

Luxusní nerezové bazény:

NEREZ 1.4404


Austenitická, svařitelná ocel s velmi nízkým obsahem uhlíku, odolná mezi-krystalové korozi. 

 

Materiál prověřen v extrémních podmínkách potravinářského a chemického průmyslu.

Materiál oblíbený pro svou stálost, tvárnost, antibakteriální povrch, umožňující snadnou údržbu a zachování vysokých hygienických standardů. Materiál jež vytvoří designový prvek na Vaší zahradě.

​Více než 11 prokazatelných let zkušeností s výrobou nerezových bazénů, jejich osazováním, dopravou a zprovozňováním 30 let praxe ve svařování ISO 3834-2

PŘELIVOVÝ

Přelivové bazény překonávají svou základní vybaveností třídu střední kategorie a přelévají se do kategorie luxusních instalací. Při vstupu do bazénu oceníte schody o šířce 1000mm s elegantním protiskluzným vzorem(kruhové nopy), který může také pokrývat celé dno, jež se u našich bazénů nachází vždy 130cm pod hladinou vody.

 

Pro odpočinek i snadný pohyb ve vodě pak využijte stylové nerezové madlo kopírující libovolnou delší hranu bazénu. Moderní bazén vyžaduje profesionálně sestavené technologické zázemí. Proto bazény již v základu konstrukce vybavujeme retenční nádrží o objemu 2,5m3, nerezovými tryskami a termoizolací obvodových stěn.

 

Nejviditelnější doplněk je však vždy přelivová mřížka o šířce 250mm, která dotváří celý dojem bazénu. V nabídce tak máme nerezové mřížky a plastové mřížky v barvě antracit. Lem bazénu má 100mm a žlab 300mm.


Infinity edge, nebo nekonečná hladina, zároveň s hranou bazénu - chcete-li, v každém případě se jedná o designový kousek, který doslova dodá lesk každé zahradě.

Plavací plocha je tak plně využita a hloubka vody cca 136cm poskytuje dostatečný prostor pro vodní řádění.

BAZÉNOVÉ ATRAKCE

Bazén je místo klidu a odpočinku, ale i zábavy a legrace. K nerezovým bazénům proto nabízíme širokou škálu doplňkového vybavení.

Speciální geometrický design odpočinkového lehátka s funkcí vzduchového perlení lze nahradit za oválný tvar profilů. V obou případech se však pod lavici elegantně skryje podhladinová roleta.

 

Pro nadhladinové kryty máme na míru připravené unikátní řešení díky pojízdné terase.

 

Vášnivé plavce potěší nabídka protiproudů počínající rekreačním modelem s průtokem vody 88m3/h až po profesionální tréninkové protiproudy s průtokem vody až 160m3/h FAstline protiproud.

 

Osvětlení bazénu zajišťují speciální podhladinové LED bílé nebo RGB lampy zapuštěné v nerezových límcích. Design bazénu skvěle doplňují, a vy máte možnost rozehrát večery všemi RGB barvami.

 

V případě požadavku je možné ovládat osvětlení prostřednictvím chytré domácnosti a svůj bazén, tak můžete mít zcela pod kontrolou díky aplikacím starajícím se o bezproblémový provoz.

Stále čisté a zdravé koupání zajišťuje technologie Asin Aqua Oxygen, doplněná o UV lampu nebo ionizátor, které snižují hladinu použité chemie. Filtrace a čerpadla od renomovaných výrobců Astral a Preva, vše dle velikosti bazénu. Slaná voda se do nerezových bazénů nedoporučuje.

Pro ilustraci si prohlédněte základní ceník bazénů