top of page

ZASTŘEŠENÍ SE ŠIKMINOU

Zastřešení bazénu v provedení se šikminou patří bezesporu k těm luxusnějším variantám zastřešení bazénu. Oblouk zastřešení plynule stoupá od hrany bazénu, zatímco v nejvyšším bodě přechází z obloukového tvaru do rovné šikminy. Tímto způsobem vzniká atypický tvar zastřešení bazénu, které umožňuje svým uživatelům využívat bazén i v horším počasí jelikož je dostatečně prostorné na to, aby se pod něj vlezly třeba relaxační lehátka. 

Stejně jako všechny námi vyráběné zastřešení, je i zastřešení s postranní šikminou vysoce odolné vůči vnějším vlivům jako jsou kroupy či sněhová pokrývka.

 

Toto je dosaženo použitím robustních hliníkových profilů a nosníků, které zajišťují maximální pevnost zastřešení. Polykarbonát použitý na výrobu zastřešení pochází od Švýcarského výrobce, navíc má povrchovou úpravu "FROST", která výrazně zvyšuje jeho odolnost vůči poškození.

Zakládáme si na tom, aby naše zastřešení bylo vyrobeno jen z těch nejlepších vstupních materiálů od předních evropských výrobců. Díky tomu zaujímá naše společnost již přes 22 let vedoucí pozici ve výrobě zastřešení bazénů na evropském trhu. Kvalita bez kompromisů je motto, kterým se řídíme již od vzniku naší společnosti. Naším cílem je Vaše maximální spokojenost, proto Vám nabízíme vysoce kvalitní zastřešení bazénu s poskytnutím záruky 5 let na dutinkový polykarbonát a 10 let na hliníkovou konstrukci. 

d289467a-5ac4-491f-98f5-e8ce3d44937c.JPG
3f981109-eacb-4c2a-9765-5729c0086b85.JPG

POLYKARBONÁT
 

V základní výbavě máme na výběr z dutinkového nebo plného polykarbonátu, přičemž jako jeden z mála výrobců nabízíme dutinkový polykarbonát s úpravu FROST zvyšující jeho celkovou odolnost. Na povrchu materiálu je tzv. "krupička", která navíc tvoří patinu zajišťující větší soukromí v bazénu. Na rozdíl od jiných výrobců používáme dutinkový polykarbonát tloušťky 10mm.

VÝHODY ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU U NÁS
 

  • Atraktivní cena (vždy kompletní nabídka bez příplatků)

  • Záruka 5 let na polykarbonát

  • Záruka 10 let na konstrukci

  • Polykarbonát tloušťky 10mm s úpravou FROST

  • Libovolné umístění uzamykatelných dveří v čele nebo z boku zdarma

  • Pochozí pojezdové dráhy protažené 2,5m za bazén zdarma

  • Robustní aretační prvky zdarma

  • Montáž zdarma

  • Doprava do 100km zdarma

V případě, že Vás zaujalo právě naše zastřešení, budeme velice rádi pokud nás budete kontaktovat s Vaší poptávkou v sekci Kontaktujte nás. 

bottom of page