top of page

PLASTOVÁ JÍMKA STOJATÁ

Samonosné jímky se vyznačují vysokou pevností a chemickou odolností. Jedná se o jednokomorové provedení válce na stojato, který je zesílen systémem žeber a výztuh. Jímka v tomto provedení slouží k záchytu splaškových vod z obytných objektů. Plastová samonosná jímka na stojato není prostorově náročná jako je například jímka v provedení válce na ležato. Nejčastěji se umisťuje tam, kde je zákazník limitován místem na zahradě a nemůže si dovolit dělat příliš velký výkop. 

Námi vyráběné jímky jsou certifikovány a jejich pevnost je podložena statickým výpočtem. Každá jímka je dodána s veškerými podklady nutnými k její kolaudaci, tedy s protokolem o provedené zkoušce vodotěsnosti a prohlášením o shodě.  

Součástí dodávky je i pochozí poklop tmavě zelené barvy s UV stabilizací, která výrazně oddaluje proces blednutí způsobený vlivem slunečního záření. Průměr vtokového potrubí definuje zákazník. 

Bezpečnost především! 

Plastové pochozí poklopy, které dodáváme k našim nádržím se vyznačují vysokou pevností přičemž však jejich váha nepřesáhne 10kg. V praxi to tedy znamená, že takový poklop může klidně nadzvednout zvídavý potomek a neštěstí je na světě. Poklop můžeme při výrobě nádrže osadit přípravou na uzamykání pomocí visací kladky. 

V případě, že Vás naše výrobky zaujaly, neváhejte a zašlete nám Vaši poptávku. 

bottom of page