top of page

BRÁNY

Samonosné brány

Kování pro samonosné brány o šířce průjezdu až do 15 m.
Kování pro samonosné brány z naší nabídky vám umožní lehce vyrobit nebo zadat výrobu samonosné brány o šířce průjezdu až do 15 m. Využijte výhodné nabídky sad kování, které obsahují v jednom balení všechny komponenty potřebné pro výrobu brány. Různé typy koleček, pojezdových a vodících prvků spolu s jednoduchým a efektivním způsobem chemického kotvení usnadní vaši práci a uspokojí všechny vaše technické požadavky.

Pojezdové brány

Kování pro pojezdové brány.
Kování pro posuvné brány z naší nabídky vám umožní lehce vyrobit nebo zadat výrobu posuvných bran s délkou až 15 m. Různé typy koleček, pojezdových a vodících prvků spolu s jednoduchým a efektivním způsobem chemického kotvení usnadní vaši práci a uspokojí všechny vaše technické požadavky.

Křídlové brány

Kování pro křídlové brány.
Kování naší nabídky vám pomohou při výrobě jakékoliv křídlové brány. Zavěšení křídel lze řešit pomocí několika typů pantů nebo závěsů, určených pro jednoduchou montáž zapuštěním nebo našroubováním do betonových nebo ocelových sloupků. Další kované doplňky lze použít pro efektivní uzamčení a dojíždění křídel a také pro celkové umělecké dotvoření vašeho plotu.

Hliníkové brány

Hliníkové brány Fragmentica.
Brány Fragmentica jsou sestaveny pouze z hliníkových proflů což zajišťuje vysokou odolnost vůči klimatickým podmínkám. A spolu s po- užitím nerezového spojovacího materiálu si můžete zajistit korozivzdornost na mnoho let. S pomocí návodu sestavíte bránu bez nutnosti vlastnit dílnu či drahé přístroje. Také se vyhnete svařování. Všechny díly jsou dodány ho- tové. Montáž brány je uzpůsobena tak, abyste za pomoci běžného nářadí dosáhli snadno a rychle cíle.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Neváhejte nás kontaktovat ohledně ceny,

bottom of page